tożsamość firmy STRUCTUM

Wersja do druku Poleć znajomemu

NASZE MOTTO

STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

TOŻSAMOŚĆ FIRMY STRUCTUM

Naszym celem jest być liderem zmian na rynku nowoczesnych technologii.

Dzięki 25 letniemu doświadczeniu firma Structum oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które pomagają jej klientom osiągać ich cele biznesowe.

Structum to innowacyjna firma technologiczna, która bazuje na wiedzy i doświadczeniu swoich pracowników i partnerów.

Historia firmy Structum rozpoczęła się w 1990 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze produkty, uczymy się i doskonalimy sposób działania.

Ciągły rozwój jest naszą najważniejszą potrzebą i jednocześnie ważnym elementem tożsamości firmy. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwiązywania problemów poprzez nowe technologie. Zwiększamy w ten sposób nasz potencjał dostarczania korzyści naszym klientom.

Tożsamość firmy Structum wynika z przyjętych zasad postępowania i kluczowych wartości, które rozwijamy i oferujemy naszym klientom wraz z naszymi produktami i usługami.

Oferta Structum to usługi w zakresie naszych kluczowych kompetencji (hydrotechnika, fundusze europejskie, informatyka) oraz produkty (materiały budowlane, przemysłowe, sanitarne, urządzenia pomiarowe). Najważniejsze cechy produktów STRUCTUM - innowacyjność i skuteczność - są źródłem naszego sukcesu.

Podstawę tożsamości firmy STRUCTUM stanowią wizja i wartości firmy. Wynikają z nich działania związane z odpowiedzialnością społeczną firmy Structum (Corporate Social Responsibility - CSR).

Celem firmy STRUCTUM jest aby klienci otrzymywali od nas rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym.

Korzyści biznesowe, które dostarczamy naszym klientom oraz wystawiane przez nich referencje mają decydujący wpływ na dalszy rozwój firmy. Dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy technologii i wiedzy w wybranych niszach.

ZASADY KULTURY ORGANIZACYJNEJ STRUCTUM

Poprzez nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w naszych produktach i usługach dostarczamy naszym klientom maksimum wartości i pomagamy im w osiąganiu przewagi konkurencyjnej. Koncentrujemy się na skuteczności, trwałości i opłacalności ekonomicznej oferowanych rozwiązań.

Strategia firmy Structum korzysta z elementów Kaizen oraz Blue Ocean.

tożsamość firmy STRUCTUM