Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

Polska Akademia Nauk zrealizowała projekt o wartości 22 mln zł

Wersja do druku Poleć znajomemu

ZEFE w ramach Structum zrealizowała studium wykonalności dla projektu PAN pt. Nowoczesne Materiały i Innowacyjne Metody dla przetwarzania i monitorowania Energii MIME. Projekt został wysoko oceniony w ramach programu POIG i zdobył grant na finansowanie inwestycji.

ZEFE- pozyskiwanie funduszy europejskichKompetencje w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich zdobywamy już od 2000 roku. Nasza praca przyczyniła się do zrealizowania inwestycji o wartości ponad 250 mln złotych. Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie.

Wspieramy realizację nowych pomysłów biznesowych - pozyskujemy fundusze europejskie.

praca zdalna | www.zefe.org

Fundusze Europejskie gov.pl

System instytucjonalny Programu Wiedza Edukacja Rozwój

Minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak wzięła udział w uroczystości podpisania porozumień w sprawie systemu realizacji Programu Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). W jego wdrażanie zaangażowane będą Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Zdrowia, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Centrum Projektów Europejskich, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz 16 wojewódzkich urzędów pracy. W imieniu resortu porozumienia określające zasady współpracy MIiR z tymi instytucjami, podpisał wiceminister Paweł Orłowski.

więcej »