dla prasy

Wersja do druku Poleć znajomemu

motto firmy
STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

podstawowe informacje
Celem firmy Structum jest być liderem zmian na rynku nowoczesnych technologii. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu firma Structum oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które pomagają jej klientom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

Structum Sp. z o.o. jest internetową firmą technologiczną. Firma działa od 1990 roku rozwijając się w całości dzięki polskiemu kapitałowi. Najistotniejszą wartością oferowaną przez Structum, jest wiedza techniczna. Structum rozwija i udostępnia innowacyjne rozwiązania techniczne w wielu branżach, m.in. dla IT oraz dla inżynierii materiałowej i hydrotechniki. Structum Sp. z o.o. rozwija i wdraża modułowy system zarządzania wiedzą, zasobami i procesami - InfoBiz Server - który umożliwia realizowanie różnych modeli biznesowych i znajduje zastosowanie w administracji, na uczelniach wyższych i w sektorze przedsiębiorstw. Structum oferuje także usługi konsultingowe w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.

misja firmy
Structum dostarcza nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

cel firmy
Celem firmy Structum jest być liderem zmian na rynku nowoczesnych technologii.

wizja firmy
Structum jest firmą odpowiedzialną społecznie i wspiera swoich klientów i partnerów w podnoszeniu ich efektywności poprzez consulting i outsourcing, udostępniane nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Firma Structum prowadzi współpracę biznesową korzystając z outsourcingu wszędzie tam, gdzie nie może osiągnąć największej skuteczności działania. Structum dąży do doskonałości operacyjnej i koncentruje się na obszarach kluczowych kompetencji.

strategia firmy
Strategia firmy Structum korzysta z elementów Kaizen oraz Blue Ocean. Structum osiąga i utrzymuje przewagę konkurencyjną dzięki wprowadzaniu innowacji do modelu biznesowego. Kluczowym zasobem pozwalającym na realizowanie celów strategii, są pracownicy. Podstawowe wartości firmy - wiedza, kreatywność i uczciwość - pomagają w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i realizacji nowych pomysłów biznesowych. Wzrost firmy następuje w sposób organiczny. Strategia firmy zakłada rozwój poprzez pozyskanie kompetencji dzięki relacjom partnerskim. Dywersyfikacja produktów i usług pomiędzy różnymi branżami, podnosi poziom bezpieczeństwa i poszerza możliwości penetracji rynku. Obecna strategia pozwala na obecność firmy w większości sektorów gospodarki.

Structum to technologiczna firma internetowa, dla której Internet jest naturalnym środowiskiem pracy. Wszystkie produkty i usługi Structum dostępne są przez Internet. Wykorzystując rozwiązania pracy zdalnej, Structum realizuje model biznesowy oparty o nieustanne wprowadzanie innowacji.

oferta firmy
Structum oferuje nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania dla IT, administracji, bankowości, edukacji, budownictwa, hydrotechniki i sektora przedsiębiorstw. Wszystkie produkty STRUCTUM posiadają współne cechy: nowoczesność, innowacyjność i skuteczność.

wybrani klienci
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Urząd Miasta Lublin, Prószyński i Sp-ka S.A., ASSECO Poland S.A., Florexpol, Wydawnictwo Czelej Sp.  z o.o., SKOK Chmielewskiego, KUL, Skanska S.A., Innova S.A., Hydrobudowa Polska S.A., Indykpol S.A., Polska Akademia Nauk

dane teleadresowe
P. W. Structum Sp. z o.o.
Szeligowskiego 8/99
20-883 Lublin, Poland

infolinia 814 608 814 • Bydgoszcz 525222144 • Gdańsk 583509699 • Katowice 324943288 • Kraków 123502456 • Lublin 814637555, 814442828, 814442829 • Łódź 422353422 • Poznań 616690477 • Rzeszów 177788566 • Szczecin 918522699 • Warszawa 222019367 • Wrocław 717165177

FAX zamówienia 81 7470014 • FAX zapytania i oferty 22 2578835

email: info [at] structum.pl

profil firmy
Wersja tekstowa - profil firmy STRUCTUM
Wersja PDF: STRUCTUM-profil-firmy.pdf


pliki do pobrania

logo Structum (format PSD)
logo Structum (format CDR)
logo Structum (format GIF)

logo Structum (format PNG, 150 px)
logo Structum (format PNG, 100 px)

STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ