Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

współpraca biznesowa

Wersja do druku Poleć znajomemu

Proponujemy następjące modele współpracy:

 1. Szukamy dostawców nowoczesnych technologii. Udostępnij swoje produkty w sieci dystrybucyjnej.
  .
 2. Szukamy odbiorców i dystrybutorów naszych produktów i usług. Zapytaj o dostępne programy dystrybucyjne.
 3. .
 4. Szukamy partnerów merytorycznych i konsultantów w zakresie naszych produktów. Zainwestuj swój czas i wiedzę - poznaj innowacyjne rozwiązania w zakresie programów partnerskich.
   
 5. Zainwestujemy nasz entuzjazm, kapitał i technologie aby zrealizować Twoje cele biznesowe. Sami poniesiemy całe ryzyko finansowe związane z realizowaniem tego modelu współpracy. Chcemy partycypować w przyszłych zyskach z przedsięwzięcia. Oczekujemy wynagrodzenia wyłącznie za osiągnięte rezultaty - szczegóły oferty - outsourcing marketingu i sprzedaży.
  .
 6. Uczestniczymy w realizacji nowych pomysłów biznesowych w roli Anioła Biznesu

Powyższe propozycje, to rozwiązania bardzo łatwe do określenia w postaci umowy - w każdym z powyższych przypadków, efekty współpracy rozliczane są poprzez osiągnięte efekty. Życie jest zdecydowanie bardziej złożone i istnieje niewątpliwie wiele ciekawych możliwości tworzenia nowych wartości - wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Chętnie porozmawiamy z każdym na temat realizacji i finansowania innowacyjnych projektów, wspólnego osiągania przewagi konkurencyjnej a także ulepszenia naszego modelu biznesowego.

Zapraszam do współpracy,

Marek Szczepaniak
Wiceprezes Zarządu Structum Sp. z o.o.

zapraszamy do współpracy

Dodaj do Facebook