Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

Structum

Wersja do druku Poleć znajomemu

motto firmy
STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

podstawowe informacje
Structum jest internetową firmą technologiczną. Firma działa na rynku od 1990 roku rozwijając się w całości dzięki polskiemu kapitałowi. Najistotniejszą wartością oferowaną przez Structum, jest wiedza techniczna. Structum rozwija i udostępnia innowacyjne rozwiązania techniczne w wielu branżach, m.in. dla IT oraz dla inżynierii materiałowej i hydrotechniki. Structum Sp. z o.o. rozwija i wdraża modułowy system zarządzania wiedzą, zasobami i procesami - InfoBiz Server - który umożliwia realizowanie różnych modeli biznesowych i znajduje zastosowanie w administracji, na uczelniach wyższych i w sektorze przedsiębiorstw. Structum oferuje także usługi konsultingowe w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.

misja firmy
Structum dostarcza nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

cel firmy
Naszym celem jest być liderem zmian na rynku nowoczesnych technologii. Chcemy aby klienci otrzymywali od nas skuteczne rozwiązania swoich problemów i aby polecali te rozwiązania innym. Osiągając ten cel, dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy technologii i wiedzy w wybranych niszach. Tworzymy wartości dla interesariuszy firmy poprzez optymalne wykorzystanie istniejącego potencjału oraz realizację projektów rozwojowych.