Structum - Technologie jutra dzisiaj

formularz rekrutacyjny

rekrutacja online

Szukamy pracowników i partnerów - praca dla ludzi o pozytywnym nastawieniu do życia, którym bliskie są nasze wartości i wizja firmy.

P. W. Structum Sp. z o.o.
Szeligowskiego 8/99
20-883 Lublin, Poland

zobacz na mapie i sprawdź numery telefonów

email: info (at) structum.pl

dane kontaktowe
imię i nazwisko *
numer telefonu *
adres
email *
strona internetowa
stanowisko pracy i wynagrodzenie
Nazwa stanowiska pracy *
Oczekiwane wynagrodzenie brutto *
firma / działalność gospodarcza
tak, reprezentuję firmę
nazwa firmy
kompetencje i motywacja
LM - dlaczego Structum?
CV max 1500 kb
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udziału w procesie rekrutacji. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa formularza
przepisz kod antyspamowy