Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

praca w Lublinie - DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Wersja do druku Poleć znajomemu

(nr ref. 5/STR/LB/2015/handlowiec branża budowlana)

Technologie-Budowlane.com

TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM

Structum Sp. z o.o. jest internetową firmą technologiczną obecną na rynku już od 25 lat. Zarządzamy grupą branżowych portali internetowych. Dystrybuujemy produkty i rozwiązania technologiczne dla budownictwa i przemysłu. Naszymi odbiorcami są firmy wykonawcze i instytucje zarządzające infrastrukturą techniczną.

Do rozwoju jednego z naszych portali TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM, oferującego nowoczesne produkty i rozwiązania techniczne dla budownictwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

praca w formie zatrudnienia na umowę o pracę na zastępstwo

Miejsce i rodzaj pracy

  • Lublin - praca w biurze

Cele i zadania

  • realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych,
  • doradztwo oraz kompleksowa obsługa sprzedaży materiałów budowlanych,
  • skuteczne i aktywne pozyskiwanie klientów, dostawców i produktów,
  • utrzymanie i rozwój relacji z klientami,
  • przygotowywanie poradników technicznych,
  • aktualizacja katalogu produktów.

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • zainteresowania i kompetencje związane z branżą budowlaną,
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • umiejętność  posługiwania się komputerem i korzystania z Internetu,
  • sumienność i dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • zainteresowania marketingowe,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim,
  • poczucie humoru.

Oferujemy

  • ciekawą pracę stacjonarną w biurze w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • szkolenia produktowe,
  • zatrudnienie na zasadach umowy o pracę.

Rekrutacja i zgłoszenia

  • CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem na adres: rekrutacja@structum.pl (w tytule maila prosimy dopisać: "rekrutacja technologie budowlane"   albo TUTAJ.
  • Adres do korespondencji: P. W. Structum Sp. z o.o. Szeligowskiego 8/99, 20-883 Lublin, Poland
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
  • Rekrutacja trwa w okresie od 2015-03-10 do 2015-04-28.