Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

przegląd oferty - InfoBiz Server

Wersja do druku Poleć znajomemu
InfoBiz Server

InfoBiz Server to zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

InfoBiz Server pozwala na funkcjonowanie firmy w Internecie w obszarach marketingu i reklamy, budowania wizerunku, obsługi klientów, sprzedaży i organizacji pracy wewnętrznej.

Moduły InfoBiz Server łączą funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommerce, marketingu internetowego i zarządzania projektami. System może być rozszerzany o kolejne moduły już w trakcie eksploatacji, a tym samym może być dostosowany do zmieniającej się rzeczywistości.

Niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, użytkownicy systemu osiągają realne korzyści biznesowe oraz przewagę konkurencyjną poprzez:

Cała funkcjonalność systemu dostępna jest przez przeglądarkę i pozwala na działalność w modelu firmy internetowej.

Wdrożenie systemu InfoBiz Server daje możliwości osiągnięcia strategicznych korzyści biznesowych dla organizacji jako całości, a nie tylko udogodnień dla działu IT w zakresie ergonomii budowy witryny internetowej. InfoBiz Server pozwala przeniesienie miejsc pracy do Internetu (umożliwia tworzenie miejsc pracy zdalnej).

InfoBiz Server może obsługiwać witrynę publiczną i intranet (CMS), zautomatyzowane biuro obsługi klienta i system wsparcia partnerów handlowych (CRM), mechanizmy aktywnej promocji w Internecie (marketing). InfoBiz Server może także funkcjonować jako katalog produktów i sklep internetowy (handel elektroniczny) oraz jako system pracy grupowej - (zarządzanie projektami).

Zastosowanie zintegrowanego systemu zarządzania wiedzą powoduje, że edycja i aktualizacja witryny internetowej staje się efektem działania organizacji, a nie celem samym w sobie.
 
Pełna integracja, modułowa budowa i możliwość parametryzowania systemu pozwalają na elastyczne wdrożenie i dostosowanie do potrzeb użytkownika. Każdy pracownik może realizować swoje zadania bezpośrednio poprzez InfoBiz Server. Budowany zbiór wiedzy może być udostępniony jako witryna internetowa lub intranetowa. Klienci mogą być włączeni do życia organizacji przez udostępnione kanały komunikacji - np. przez formularze internetowe lub system zamówień online.

InfoBiz Server nie określa ścisłych ram działania ani nie narzuca schematów. W każdym wymiarze swojej funkcjonalności pozwala na definiowanie znaczenia gromadzonych informacji i parametryzowanie sposobu korzystania z nich.

InfoBiz Server - moduły i funkcjonalność systemu

  • funkcjonalność witryny internetowej zależy wyłącznie od uruchomionych modułów systemu InfoBiz Server i jest niezależna od ustalonego projektu graficznego
  • dobór uruchomionych modułów zależy od realizowanych modeli biznesowych
  • funkcjonalność witryny może być rozszerzana o kolejne moduły w dowolnym momencie
  • system InfoBiz Server może funkcjonować jako witryna internetowa i portal intranetowy
  • funkcjonalność systemu pozwala na uruchomienie i zarządzanie firmą internetową
  • system pozwala na podział kompetencji pracowników w zakresie realizowanych funkcji i dostępu do informacji

CMS
przeznaczenie: edycja treści witryny publicznej, budowanie prywatnego intranetu oraz części serwisu wydzielonego dla partnerów, dostępnego po zalogowaniu

CRM
przeznaczenie: Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami (CRM (ang. Customer Relationship Management), odnotowywanie kontaktów z każdym klientem z osobna (niezależnie od kanału komunikacji) i podejmowaniu odpowiednich decyzji przez system (tele)informatyczny w zależności od historii klienta.

e-Commerce
przeznaczenie: gotowy system handlu elektroniczego przeznaczone dla producentów, dystrybutorów oraz wszystkich firm, które umożliwiają składanie zamówień na swoje produkty czy usługi. W trakcie wdrożenia, może być dostosowana do wymagań naszych Klientów.

marketing
przeznaczenie: aktywne działania biznesowe w Internecie, zwiększenie oglądalności witryny internetowej, zbudowanie społeczności zgromadzonej wokół serwisu internetowego.

zarządzanie projektami
przeznaczenie: organizacja pracy grupowwej poprzez organizację zadań i przekazywanie wiadomości o zmianach w projektach. Użytkownicy systemu mogą być organizowani w grupy odpowiedzialne za realizację wybranych projektów. System może obsługiwać dowolną organizację - niezależnie od zakresu działań realizowanych przez organizację, może być zaadaptowany podczas wdrożenia do obsługi firmy handlowej, usługowej i produkcyjnej lub też do organizacji pracy jednostki budżetowej np. urzędu gminy. Funkcjonalność witryny internetowej może być rozszerzana w dowolnym momencie.