Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

zgłoszenie projektu biznesowego

zgłoszenie projektu biznesowego - pich deck

Gwarantujemy zachowanie poufności przekazanych informacji.
Oferujemy pomoc przy pozyskaniu bezzwrotnego wsparcia finansowego z funduszy europejskich. Możliwy jest także nasz udział w roli Anioła Biznesu.

P. W. Structum Sp. z o.o.
Szeligowskiego 8/99
20-883 Lublin, Poland

zobacz na mapie i sprawdź numery telefonów

email: info (at) structum.pl

dane kontaktowe
imię i nazwisko *
numer telefonu *
adres
email *
strona internetowa
firma / działalność gospodarcza
tak, reprezentuję firmę
nazwa firmy
szkic pomysłu biznesowego
publiczny opis pomysłu biznesowego - pich deck
plik opisu
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
sposób finansowania projektu biznesowego
wsparcie finansowe Anioła Biznesu
dotacja z funduszy europejskich
ochrona antyspamowa formularza
przepisz kod antyspamowy