Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

outsourcing marketingu i sprzedaży

Wersja do druku Poleć znajomemu

Realizujemy usługi outsourcingowe w zakresie marketingu i sprzedaży (BPO). Wykorzystując profesjonalne narzędzia marketingu internetowego, pomagamy naszym klientom nie tylko ograniczyć koszty marketingu i sprzedaży, ale także przyczyniamy się do powstania ich przewagi konkurencyjnej.

Wspieramy nowe pomysły biznesowe. Finansujemy i realizujemy innowacyjne projekty. Działamy jako Anioł Biznesu.

Proponujemy innowacyjne spojrzenie na rozliczenia za usługi marketingowe - w efekcie otrzymujesz bezpłatną reklamę firmy i produktów. Nie oczekujemy zapłaty za usługi marketingowe, bo realizujemy je za własne pieniądze i na własne ryzyko.

Oczekujemy zapłaty wyłącznie za osiągnięte korzyści biznesowe (np. za dostarczone zamówienia, za pozyskanych nowych klientów albo za dostarczone ulotki - zgodnie z ustalonymi z góry stawkami). Nasze działania marketingowe możemy ukierunkować na osiąganie dowolnych celów, wszystko zależy od modelu biznesowego realizowanego przez naszego Klienta oraz od specyfiki branży w której działa.

Jednoznacznie uzależniamy wartości kontraktów od osiąganych przez nas i określonych przez naszych Klientów konkretnych celów biznesowych.

Zdefiniowana w ten sposób propozycja outsourcingu działań marketingowych i sprzedażowych jest bezpieczna dla zlecającego, ponieważ nie wymaga z jego strony żadnego zaangażowania finansowego oraz nie powoduje żadnych zobowiązań prawnych wobec osób trzecich. Firma technologiczna Structum ponosi pełną odpowiedzialność za dobór i realizację środków technicznych wykorzystanych do osiągnięcia założonych celów biznesowych zleceniodawcy. Prowadząc działania marketingowe, korzystamy w znacznej mierze z narzędzi marketingu internetowego InfoBiz Server oraz rozwiązań telefonii internetowej VOIP.

Outsourcing marketingu i sprzedaży jest jedynym z wielu sposobów skutecznej i bezpłatnej reklamy firmy w Internecie.

Więcej szczegółów na temat outsourcingu marketingu i sprzedaży - oferta ZEFE.ORG.

InfoBiz Server - outsorcing marketingu - system pracy zdalnej

Proponujemy następjące modele współpracy:

 1. Szukamy dostawców nowoczesnych technologii. Udostępnij swoje produkty w sieci dystrybucyjnej.
  .
 2. Szukamy odbiorców i dystrybutorów naszych produktów i usług. Zapytaj o dostępne programy dystrybucyjne.
 3. .
 4. Szukamy partnerów merytorycznych i konsultantów w zakresie naszych produktów. Zainwestuj swój czas i wiedzę - poznaj innowacyjne rozwiązania w zakresie programów partnerskich.
   
 5. Zainwestujemy nasz entuzjazm, kapitał i technologie aby zrealizować Twoje cele biznesowe. Sami poniesiemy całe ryzyko finansowe związane z realizowaniem tego modelu współpracy. Chcemy partycypować w przyszłych zyskach z przedsięwzięcia. Oczekujemy wynagrodzenia wyłącznie za osiągnięte rezultaty - szczegóły oferty - outsourcing marketingu i sprzedaży.
  .
 6. Uczestniczymy w realizacji nowych pomysłów biznesowych w roli Anioła Biznesu

Dodaj do Facebook