Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

InfoBiz Server - zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej

Wersja do druku Poleć znajomemu

InfoBiz Server to system firmy internetowej. Pozwala na funkcjonowanie firmy w Internecie w obszarach marketingu i reklamy, budowania wizerunku, obsługi klientów, sprzedaży i organizacji pracy wewnętrznej.

InfoBiz Server łączy funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommerce, marketingu internetowego i zarządzania projektami. Wykorzystuje także sprawdzone narzędzia komunikacyjne - telefonię internetową, email oraz faks. Tworzy zintegrowane środowisko biznesowe.

Poprzez przeniesienie miejsc pracy do Internetu tworzy strategiczny czynnik przewagi konkurencyjnej.

www.infobiz.pl

InfoBiz Server
 
InfoBiz Server to także innowacyjna filozofia działania a jednocześnie zintegrowany modułowy system zarządzania wiedzą, zasobami i procesami, dzięki któremu każda nowoczesna organizacja, niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, może osiągnąć realne korzyści biznesowe oraz przewagę konkurencyjną poprzez:
InfoBiz - praca zdalna

Cała funkcjonalność systemu dostępna jest przez przeglądarkę i pozwala na działalność w modelu firmy internetowej.

Wdrożenie InfoBiz Server daje możliwości osiągnięcia strategicznych korzyści biznesowych dla organizacji jako całości, a nie tylko udogodnień dla działu IT w zakresie ergonomii budowy witryny internetowej.

InfoBiz Server nie określa ścisłych ram działania ani nie narzuca schematów. W każdym wymiarze swojej funkcjonalności pozwala na definiowanie znaczenia gromadzonych informacji i parametryzowanie sposobu korzystania z nich.

Modułowa budowa InfoBiz Server pozwala na uruchomienie systemu firmy internetowej "szytego na miarę", które jednocześnie pozwala na dalszy rozwój i wprowadzanie innowacji w procesach biznesowych, marketingu i systemie zarządzania.

 

zmiany w modelu biznesowym STRUCTUM - innowacje biznesowe

Na konieczność wprowadzania innowacji w firmie zwróciliśmy uwagę kilka lat temu. Wtedy właśnie zredefiniowaliśmy strategię firmy, która łącząc elementy filozofii Kaizen oraz Blue Ocean zakłada ciągłe ponoszenie ryzyka związanego z wprowadzaniem innowacji. Ze statystycznego punktu widzenia ryzyko związane z realizowaniem innowacyjnych projektów jest opłacalne. Większość wprowadzanych przez nas zmian w sposobie zarządzania i realizowania działań marketingowych przynosi korzyści.

wywiad w gazecie METRO dla przedsiębiorców (pdf) - Innowacje szansą na powodzenie
publikacja PARP (pdf) - Wdrażanie innowacji technologicznych w firmie
publikacja PARP w Gazecie Wyborczej - Innowacyjna przewaga konkurencyjna Firmy Structum

więcej »

Poprzez wdrożenie InfoBiz Server stworzyliśmy miejsca pracy zdalnej. Wprowadziliśmy innowacje biznesowe, które spowodowały wyraźny rozwój organizacyjny firmy. Wprowadziliśmy nowe produkty i usługi i jednocześnie ulepszyliśmy nasz model biznesowy.

REKRUTUJEMY TERAZ - praca dla handlowca na pełny etat