Structum - Technologie jutra dzisiaj

Dostarczamy
nowoczesne technologie
i innowacyjne rozwiązania

już od 1990 roku

strategiczne wprowadzanie innowacji - innowacje technologiczne i biznesowe

Wersja do druku Poleć znajomemu

Marka Structum kojarzona jest z innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami, które pomagają biznesowi w osiąganiu lepszych rezultatów. Poprzez nasze produkty i usługi wspieramy swoich klientów i partnerów w osiąganiu przewagi konkurencyjnej.

Wprowadzanie innowacji jest integralną częścią strategii firmy technologicznej STRUCTUM.

Unikamy nadmiernej konkurencji poprzez przenoszenie aktywności biznesowej do nowych obszarów, które do tej pory nie były jeszcze zagospodarowane. Aby do nich dotrzeć, eksperymentujemy, podejmujemy ryzyko i wprowadzamy innowacje biznesowe. Tworzymy i zagospodarowujemy nowe nisze gospodarcze. Łączymy w ten sposób elementy filozofii Kaizen oraz Blue Ocean.

wywiad w gazecie METRO dla przedsiębiorców (pdf) - Innowacje szansą na powodzenie
publikacja PARP (pdf) - Wdrażanie innowacji technologicznych w firmie
publikacja PARP w Gazecie Wyborczej - Innowacyjna przewaga konkurencyjna Firmy Structum

We współpracy z siecią Partnerów, obserwujemy reakcje rynku i własne wyniki finansowe. Realizujemy innowacyjne projekty. Nie wszystkie próby wprowadzania innowacji przynoszą zamierzone rezultaty. Niektóre z realizowanych przez nas prób wprowadzenia nowych produktów, nowych metod zarządzania lub zmian w marketingu nie powodują powiększenia przewagi konkurencyjnej. Nieudane próby wprowadzania innowacji stanowią koszt doskonalenia naszego modelu biznesowego.

Zgromadzony potencjał pozwala nam na ponoszenie ryzyka związanego z wprowadzaniem innowacji i realizacją nowych pomysłów biznesowych. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wyobraźni, ryzyko to jest na tyle małe, że w ostatecznym rozrachunku - wygrywamy.

Tworzymy i uruchamiamy nowe procesy i modele biznesowe. Wdrażamy nowe technologie, wprowadzamy innowacje technologiczne. Inwestujemy w kapitał intelektualny. Dbamy o stały rozwój kultury organizacyjnej.

Nakłady finansowe przeznaczone na wprowadzanie innowacji (czytaj wydatki na badania i rozwój, poszukiwanie nowych produktów i nowoczesnych technologii) traktujemy jako inwestycję w przyszłość firmy. Przy sprzyjającej sytuacji rynkowej, nasze wysiłki zaowocują wprowadzeniem nowych produktów i usług w przyszłości.

Historia firmy daje nam pewność, że strategia oparta na wprowadzaniu innowacji prowadzi do powstania i utrzymania przewagi konkurencyjnej.


InfoBiz Server - profesjonalne strony internetowe


innowacyjne technologie

Tagi: innowacje

InfoBiz Server to system firmy internetowej. Pozwala na funkcjonowanie firmy w Internecie w obszarach marketingu i reklamy, budowania wizerunku, obsługi klientów, sprzedaży i organizacji pracy wewnętrznej.

InfoBiz Server łączy funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommerce, marketingu internetowego i zarządzania projektami. Wykorzystuje także sprawdzone narzędzia komunikacyjne - telefonię internetową, email oraz faks. Tworzy zintegrowane środowisko biznesowe.

Poprzez przeniesienie miejsc pracy do Internetu tworzy strategiczny czynnik przewagi konkurencyjnej.

praca zdalna - miejsca pracy w Internecie

Poprzez wdrożenie InfoBiz Server stworzyliśmy miejsca pracy zdalnej. Wprowadziliśmy innowacje biznesowe, które spowodowały wyraźny rozwój organizacyjny firmy. Wprowadziliśmy nowe produkty i usługi i jednocześnie ulepszyliśmy nasz model biznesowy.

REKRUTUJEMY TERAZ - praca dla handlowca na pełny etat

więcej »